Bursa Web Tasarım Ajansı

Bursa Web Tasarım Ajansı

Bursa Web Tasarım Ajansı

Bursa Web Tasarım Ajansı olan Enter Medya aynı zamanda sosyal medya danışmanlığı, Google Ads reklamları, Seo, Web Yazılım, mobil uygulama ve masaüstü özel yazılımlar konularında da hizmet vermektedir. Teknolojik gelişmelerinin artmasından ve ilginin yazılım teknolojilerine kaymasından dolayı Web Tasarım Ajans sayıları artmaktadır. Web Tasarım Ajansları katma değer üreten sektörlerin başında gelmektedir. Web Tasarım Ajansları ve sektör Klasik anlayışın egemen olmadığı bir alan denilebilir. Web Tasarım aslında doğrudan grafik tasarım alanıyla ilişkilidir. Grafik tasarımcılar, sökterel kopyalamadan uzaklaşmak için özgün tasarımı tercih eder. Bursa Web Tasarım Ajansı olan Enter Medya kullanıcılara özgün ve kullanım kolaylığı olan Web Tasarım hizmeti vermeyi amaçlar. Web Tasarım konusunda amaç hep görsel hemde işlevsel olarak kullanıcılar için en doğru seçimleri yapmak olmalıdır. Henüz standartlaşmamış olmakla birlikte kendi kurallarını içinde barındırır.

 

 

Bursa Web Tasarım Ajansı

Web Tasarım Standartları

Tüm sektör durumlarında olmasa neredeyse her sektörde belli bir standart ile işler yürütülür. Web Tasarım sektöründe de tabiiki belli standartlar vardır. Ancak önemli olan sıra dışı tasarımları, kullanıcıya beğendirebilmektir. Web dünyasının ana dilleri HTML (Hyper Text Markup Language) ve CSS (Cascading Style Sheets). Bu standartlar web masterlara bir sayfanın nasıl kodlanması gerektiğini göstermenin yanı sıra İnternet tarayıcılarına bir sayfanın kullanıcıya nasıl görünmesi gerektiğini söyleyen bir takım kuralları içinde barındırıyor. 

World Wide Web Consortium (W3C), Web ile ilgili tüm alanlarda araştırmaları yöneten ve standartları geliştiren ticari kurumlar ve eğitim kurumlarının konsorsiyumudur.

Web Tasarım Kuralları

  • Erişilebilirlik
  • Doğru Görüntüleme
  • Güncel ve Özgün Tasarım
  • Sayfa Hızı / Hızlı Yükleme
  • Arama Motorlarındaki Sıralama
  • Kullanıcı Dostu Arayüz
  • Bakım ve Yönetim Kolaylığı 
  • Güvenlik 

Bu konular Web Tasarım aşamalarının olmazsa olmaz kuralları olarak kabul edilir. Bursa Web Tasarım Ajansı "Enter Medya" bu kurallara uyarak kendini kanıtlamış yüzlerce projeye imza atmıştır. Web Tasarım Ajansları doğrudan bu kurallar eşliğinde çalışmalar yapmalıdır. Doğru şekilde uyulan Web Tasarım kuralları sizi başarıya götüren büyük etkenler arasındadır.

Web Tasarım Tarihçesi

2017 yılında yayınlanan verilere göre Dünya'da yaklaşık 4,5 milyar Web Sitesi bulunmaktadır. Bilinen ilk web sitesi 1991 yılında Tim Berners-Lee tarafından kuruldu. İlk web sitesi ile birlikte internet dünyası yeni bir yeniliği daha bünyesine ekledi. HTML dili ile yayınlanan ilk web sitesi bugünkü web sitelerinin gelişmesi için gerekli altyapıyı oluşturdu. Dünden bugüne milyonlarca web sitesi kuruldu. Bunun ilk adımı ise bundan tam 31 yıl önce atıldı. 1993 yılında ise ilk görsel destekleyici tasarımlar oluşmaya başlandı.  2000'li yılların başlarında tam anlamıyla bir görsel patlama yaşandı. 2009 yılına geldiğimizde ise mobil cihazların internet teknolojisi ile buluştuğuna şahit olduk ve birçok web sayfası mobil uyumluluk gösteremediği için yok oldu. 

Günümüzde ise artık web3 teknolojisine çok yakın olduğumuzu düşünüyoruz. Metaverse teknolojisine olan ilgi 2021 yılında müthiş derece arttı diyebiliriz. Sanıyoruz ki önümüzdeki yıllarda Web3 ve Metaverse teknolojileri Dünya gündemini meşgul edecek. Büyük teknoloji ve yazılım firmaları bu konudaki güncellemeleri hızlandırmış gözüküyor. 

Bursa Web Tasarım Ajansı

 

Bursa'da Web Tasarım Ajansı Size Neleri Sağlar?

Bursa Web Tasarım Ajansı "Enter Medya" müşterilerine Web Tasarımı ve Yazılımı, Google Reklamları, Seo Hizmetleri, Sosyal Medya Yönetimi, Mobil Uygulama Geliştirme, E-Ticaret ve Dijital Pazarlama gibi konularda hizmet veren Web Tasarım ve Yazılım Ajansı'dır. Enter Medya Kullanıcılara ve Müşterilere en doğru şekilde hizmet vermeyi tahaaüt eder. Çözüm odaklı ve yenilikçi düşünceyle sizleri yönlendirir ve aslında "Enter medya, Son Kullanıcı İçin En İyisini" düşünür. Bursa Web Tasarım Ajansları arasında oldukça bilinen bir markadır. Enter Medya sunduğu hizmetin arkasında duran, dürüst çalışan, yenilikçi bir firmadır. 

Bursa Web Tasarım Ajansı Enter Medya "Dijital Dünya Platformu" olarak bilinir. Sunulan hizmetlerin ancak planlı şekilde başarıya ulaşacağının farkındadır. 

Enter Medya, hazırladığı projelerin günümüz teknolojilerine olan uyumuna dikkat eder. Web siteleri Mobil cihazlar, Tabletler ve diğer akıllı cihazlara uygun web tasarım ve yazılım tercihleri ile hazırlanır. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve gereksinimlerine göre özel olarak tasarlanmış, hedeflerine kolaylıkla ulaşmasını sağlayan, işinizi veya projenizi büyütmenize yardımcı olan, web, mobil ve yazılım uygulamaları geliştiriyor ve projeleriniz için heyecan ve ilham veren dijital deneyimler oluşturuyoruz. Bursa Web Tasarım Ajansı için Detaylı Bilgiye Buradan Ulaşabilirsiniz.